İzmir hava durumu Hakkımızda

İzmir Hava Durumu Hakkımızda Sayfasına Öncelikle Hoşgeldiniz. Genel Olarak Sitemiz ve hizmet bilgileri hakkında açıklama sayfasıdır. Sağlıklı, Mutlu ve Güneşli Günler Dileğiyle.
 

Bugün Bugün 23 Temmuz 2018 Pazartesi

Hava durumu tahmini


 Hava durumu günlük tahmini
22.2°C
Çok Bulutlu
Son Güncelleme :
18:16:01
Nem Oranı :
% 55
Basınç :
1008.8 hPa
Görüş Mesafesi :
20 km
Rüzgar :
Kuzeyden 4 km/saat
 

Hakkımızda Hava Durumu Meteoroloji Tahmini

Değerli Ziyaretçimiz

İzmirHavadurumu.com 2017 yılında kurulmuş olup. Birinci önceliği olarak siz ziyaretcilerimize en güncel ve en doğru hava tahmin raporunu sunmaktır. Profesyonel ekip kalitesi ile bilglerimiz University of Adelaide, The University of Birmingham ve University of St Andrews üniversitelerinden sağlanmaktadır.

  • Hastalık nedenlerinden dolayı hava durumunu takip eden ziyaretcilerimize hizmet(kalp hastalıkları, tansiyon hastaları, Astım ve benzeri alerjik hastalıkları olan ziyaretcilerimiz)
  • Hastalık nedenlerinden dolayı hava durumunu takip eden ziyaretcilerimize hizmet(kalp hastalıkları, tansiyon hastaları, Astım ve benzeri alerjik hastalıkları olan ziyaretcilerimiz)
  • 365 Günlük iş yoğunluğundan kurtulmak isteyipte 15 günlük izni olanlara doğru yer seçimi ve tarihlerde yıllık izinlerini kullanmaları sağlamak.
  • Yolculuk yapmak zorunda olan çalışanlara hizmet (Uçak pilotu, Helikopter pilotu, Nakliyat Şöförleri, Otobüs Kaptanları, Hostesler, Hostlar, Tatile çıkan aileler)
  • Hafta sonu planı yapan birey ve ailelerin hava durumundan haberdar olmalarını sağlamak.
  • Hava durumu tahmininde bizlere güvenip sitemizden yararlanan tüm ziyaretcilerimize teşekkür ederiz.
 Hava durumu 15 günlük
Hava Durumu İzmir Reklam Alanı  


Verilen bilgiler 5 günlük olup 3 günden sonrasın 1 derece + veya - fark olabilmektedir. Lütfen aralıklı olarak durumları kontrol ediniz.
Hava Durumu